Sveicināti Max Moto!
Flags
LAT

Par mums

Max Moto ir viens no vadošajiem motociklu rezerves daļu, piederumu un moto ekipējuma tirgotājiem Baltijas reģionā. Rezerves daļu sfērā uzņēmums ir specializējies motociklu ekspluatācijas remontu nodrošināšanā ar nepieciešamajām rezerves daļām un aksesuāriem, kā arī izmeklētiem augstas kvalitātes moto ekipējuma zīmoliem. Uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina kvalificēti speciālisti.

 

Kompānija dibināta 2003. gadā un veiksmīgi darbojas Latvijas un Baltijas tirgū jau 13 gadus. Šobrīd Max Moto pārstāv vairāk nekā 30 dažādu moto rezerves daļu un motobraucēju ekipējuma zīmolu no Eiropas Savienības un ASV. Piegādātāju un to produktu izvēle ir veikta, lai tirgū piedāvātu tikai augtākās kvalitātes rezerves daļas, kas nereti tiek pielietotas arī kā motociklu ražotāju OE (original equipment) daļas.

 

Tirdzniecība ir sadalīta vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Uzņēmuma klientu vidū ir moto veikali, moto servisi un moto centri visā Baltijā. Iegādi mazumtirdzniecībā var veikt Max Moto veikalā Gustava Zemgala gatvē 71 Rīgā, vai pie mūsu dīleriem, kā arī mūsu E-veikalā. 

 

 

melns